ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці 25 будинків у Львові сидять без гарячої води

|

Станом сьогодні гаряча вода не подається до 25 будинків у Львові, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на об’єктах теплопостачання. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У Личаківському районі гаряча вода не подається до 2 будинків.

Будинки на вул. Піскова, 7, 9 не отримують гарячу воду через гідравліку теплових мереж від котельні по вул. Солодова, 6. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 вересня.

У Франківському районі гаряча вода не подається до 1 будинку.

Будинок на вул. Єфремова, 68 не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 вересня.

У Шевченківському районі гаряча вода не подається до 12 будинків.

Будинки на вул. Під Голоско, 1, 15, 17, пр. Чорновола, 101, вул. Ю.Липи, 14, 16, 18, 20, 39, 43, 45, вул. Щепова, 4 не отримують гарячу воду через заміну теплообмінника в ЦТП на вул. Ю. Липи, 39. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні, 30 серпня.

У Сихівському районі гаряча вода не подається до 10 будинків.

Будинки на вул. Чукаріна, 1, 7, 11, вул. Хоткевича, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 не отримує гарячу воду через ліквідацію пориву теплової мережі від ЦТП-9 на вул. Чукаріна, 1. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні, 30 серпня.

У Галицькому районі гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...