ОСТАННІ НОВИНИ

Возняк взявся за ліквідацію «Жовківського замку»: музей не працює вже кілька місяців

|

Музей «Жовківський замок», який підпорядковується Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького, перебуває у стані ліквідації. Про це йдеться на Facebook-сторінці жовківського сектору Галереї.

«Згідно рішення нового керівництва ЛНГМ ім. Б.Г. Возницького, Музей перебуває в стані ліквідації. «Серпневі зустрічі» не відбулися з незалежних від нас причин. Просимо вибачення в наших шанувальників», – йдеться на Facebook-сторінці.

Як розповіла у коментарі Львівському порталу екс-директор Галереї мистецтв Лариса Разінкова-Возницька, цей музей вже протягом кількох місяців не працює.

«Це був дуже гарний музей, який показував історію замку, тут завжди проходили всілякі виставки, пленери для художників, «Жовківські читання»…Це розпорядження з’явилося, як тільки директором став Тарас Возняк. Він змінив структуру Галереї і викинув з неї цей музей. Головне, що Міністерство культури це все затвердило…Музей не працює вже декілька місяців», – каже вона.

Водночас теперішній директор Галереї мистецтв Тарас Возняк під час розмови з журналістом Львівського порталу сказав, що не має часу зараз на коментар через нараду.

Власне, про загрозу повного нищення спадщини легендарного музейника Бориса Возницького Львівському порталу розповіла його донька та екс-директор Галереї Лариса Разнікова Возницька. Детальніше читайте у інтерв’ю «Королі і блазні Львівської галереї мистецтв. Початок падіння легендарного «Музею музеїв»?»

Фото: Тур-Колекшн

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...