ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині фестивалять лемки із усього світу

|

Вчора, 26 серпня у селі Зимна Вода, що на Пустомитівщині, розпочався фестиваль «Гомін Лемківщини». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

«Нам є чим пишатись і що показати. Саме такі фестивалі як «Гомін Лемківщини» акцентують і розкривають спадщину українців, сприяють збереженню  традицій нашого народу»,– зазначив керівник області Олег Синютка.

Під час фестивалю, який триватиме і в неділю,  27 серпня, виступатимуть фольклорні та естрадні солісти, музичні гурти і танцювальні колективи, в тому числі й із-за кордону. Усі відвідувачі мають  змогу  познайомитись з особливістю лемківської культури, традицій та історії.  Також на фестивалі виставлена велика карта Лемківських земель, де кожен міг відзначити населений пункт з якого походить їхній рід.

Фестивалі лемківської культури у Львівській області традиційно щорічно відбувалися у с.Нагірне на Самбірщині, м. Бориславі, Городку, Пустомитах із 2004 року. Та уже втретє Львівський обласний фестиваль під назвою «Гомін Лемківщини» проводять у с. Зимна Вода.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...