ОСТАННІ НОВИНИ

Обіцяного три роки чекають. Ремонт Замарстинівської у 2017-му не почнеться?

|

Вулицю Замарстинівську (від Гайдамацької до Торф’яної) у Львові можуть і не почати ремонтувати цього року. Такі прогнози сьогодні, 21 серпня, висловив в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами посадовця, на ремонт Замарстинівьскої довелося розробляти новий проект, бо попередній застарів.

«Цей проект, який виготовлений роки 3-4 том,  технічні умови уже втратили свою чинність. Ми виробляли  нові технічні умови, і вони зараз у Києві на експертизі, бо це вартість поза 100 мільйонів,  і сьогодні ми ще не маємо висновку експертизи. Коли його будемо мати, то далі тендер…Якщо кошти будуть у повній мірі виділені, то можна починати роботи. Якщо на цей рік нам дадуть мізер коштів, щоб тільки розрити усю вулицю і закинути на всю зиму – напевно, ніхто на такий крок не піде. Це варварство для громадян», – зазначив він.

На запитання, чи почнуть роботи на цій вулиці, як обіцялось з середини вересня, Є. Калитич відповів:

«Сьогодні ми маємо серпень, а ми ще не маємо експертизи проекту. А поки тендер пройде, там вже жовтень-листопад, можуть бути сніги….А починати і не закінчити – це гірше».

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий має більш оптимістичні прогнози.

«По Замарстинівській у цьому році почнемо роботи на невеликому куску дороги, а основний об’єм вже буде робитися наступного року. Я не хочу зараз забігати, бо вже раз ми подавали проект на експертизу – експертиза повернула, є певні уточнення… Замарстинівську беремо в роботу цього року, але ми її не зробимо на той об’єм, як ми планували», – заявив А. Садовий.

Нагадаємо, на початку року ми писали про те, які дороги у 2017-му планують збудувати та відремонтувати.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...