ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівводоканал» просить боржників оплатити за холодну воду

|

Улітку стрімко зросла кількість споживачів, які невчасно оплачують за отримані послуги. У липні 78% мешканців оплатили за воду, а за першу половину серпня надійшло лише 27% платежів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Ситуація з надходженням коштів зараз дуже непроста. Ми зобов’язані платити енергетикам, бо за несплату вони можуть знеструмити насосні станції. Ми щодня ремонтуємо водопроводи, замінюємо мережі, ліквідовуємо закупорювання каналізації. Машиністи, електромонтери, оператори очисних споруд, зварювальники, лаборанти – сотні працівників підприємства піклуються про те, щоб у львів’ян та гостей міста була вода у крані. Без сумніву, вони заслуговують на те, щоб вчасно отримати зарплату. Тому просимо львів’ян оплатити рахунки за воду. Саме від цього залежатиме надійність та якість водопостачання міста», – наголошують у відділі зв’язків з громадськістю ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадуємо, що громадяни можуть скористатися субсидією, якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї. Для цього необхідно звернутись до управління соціального захисту ЛМР. Споживачі, які не мають права на субсидію, і свідомо не сплачують за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працює у судовому порядку. Частині боржників у судовому порядку можуть заборонити виїжджати за межі України за наявності боргів за комунальні послуги.

До слова, у липні субсидії на послуги з водопостачання та водовідведення отримали 112 492 абоненти, що складає 38% від загальної кількості споживачів.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...