ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині досвідчені інструктори з Латвії проводять курс підготовки українських військових

|

У 184-му Навчальному центрі Національної академії СВ розпочато новий цикл підготовки українських інструкторів латвійськими військовими фахівцями.

Розпочалися чергові курси підготовки українських інструкторів під керівництвом військовослужбовців Збройних Сил Латвії. Вони проходитимуть у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Це вже сьомий цикл навчань, який відбуватиметься в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії сухопутних військ.

На церемонії відкриття були присутні представники керівного складу 184-го Навчального центру і делегація від Збройних Сил Латвії на чолі з капітаном Каспером Ваусте.

За словами заступника начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення підполковника Володимира Безбородова, попередні шість циклів показали чудовий результат – було успішно підготовлено більше 150-ти українських інструкторів.

«Вони перейняли увесь передовий досвід європейських армій та здатні застосовувати отримані знання на практиці. Я впевнений, що наша співпраця буде плідною та результативною», – підкреслив офіцер.

Вже від вчора розпочались теоретичні і практичні заняття, які проводять досвідчені інструктори Збройних Сил Латвії. Навчання триватимуть десять днів.

Двадцять чотири військовослужбовці Збройних Сил України після закінчення курсів зможуть здійснювати підготовку курсантів 184-го Навчального центру на якісно новому рівні. Окрім цього, вони отримають сертифікати, які засвідчать повне засвоєння нових знань та вмінь, які їм передали латвійські колеги.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...