ОСТАННІ НОВИНИ

Ведмедицю Машу з ресторану «Гуцульський двір» заберуть у притулок

|

У вересні до ведмежого притулку «Домажир» переселять ведмедицю Машу, яку утримують у ресторані «Гуцульський двір» у Львові. Про це у коментарі Львівському порталу розповіла керівник ВГО «Національний екологічний центр України» Наталія Вишневська.

За її словами, зоозхисники роками досягали звільнення ведмедиці з клітки.

«У випадку з Машею, яка утримується у ресторані «Гуцульський двір», тут є добровільна згода власника, але ми цього досягали не швидко. Близько двох років ми спілкувалися з власниками цього зоокутка. Також відбувся суд, який присудив 50 грн за відсутність дозвільних документів. Завдяки тому, що у Львівській області запрацював притулок для бурих ведмедів, ми інформували власника, що це будуть хороші умови для ведмедиці. Ми писали йому звернення, писали відкриті листи, ми викликали екологічну інспекцію – це був довгий шлях. Нарешті він погодився, і зараз в «Домажирі» закінчують готувати вольєр для Маші, і наприкінці вересня вона має переїхати», – розповідає зоозахисниця.

Як відомо притулок для ведмедів «Домажир» розташований у 15 км від Львова, офіційно відкриється з вересня. Детальніше про це місце ми писали тут.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...