ОСТАННІ НОВИНИ

Синютці приписали кримінальний злочин через скандал з будівництвом в лісі

|

Позафракційні народні депутати Остап Єднак і Ганна Гопко звернулися в Генеральну прокуратуру і Держекоінспекцію про включення 15 га рекреаційного лісу у Львові, який заплановано вирубати під забудову, до земель Державного лісового фонду.

Сьогодні, 11 серпня, секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остап Єднак і голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко офіційно звернулися до Генерального прокурора Юрія Луценка щодо перевірки законності розпорядження голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки №667/0/5-17 від 27 липня 2017 року про дозвіл для індивідуального дачного будівництва на 15 гектарах лісу вздовж вулиці Замарстинівської під Львовом., інформують у Львівському прес-клубі.

Народні депутати вважають, що голова ЛОДА перевищив свої повноваження і розпорядився землею, що належить не державній, а комунальній власності. А спільною власністю територіальних громад у цьому випадку може розпоряджатися лише Львівська обласна рада.  Таким чином, на переконання депутатів, розпорядження Олега Синютки має ознаки злочину, передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

Народні депутати Остап Єднак і Ганна Гопко просять Генерального прокурора Юрія Луценка у випадку виявлення ознак порушень законодавства звернутися до суду з метою скасування цього розпорядження голови ЛОДА і притягнення його до кримінальної відповідальності.

У другому сьогоднішньому зверненні до виконувача обов’язків Державної екологічної інспекції України Ігоря Яковлєва народні депутати Остап Єднак і Ганна Гопко просять керівника Держекоінспекції видати припис про анулювання розпорядження №667/0/5-17 голови ЛОДА.

У третьому депутатському зверненні – до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина – Єднак і Гопко просять голову облради вжити заходів для належного управління комунальним майном, що є в управлінні Львівської обласної ради, і не допустити забудови зазначеної лісової ділянки. Народні депутати також закликають Олександра Ганущина ініціювати включення цієї ділянки до земель лісового фонду України.

Депутати Верховної Ради нагадують, що за статтею 4 Лісового кодексу до лісового фонду належать лісові ділянки, в тому числі захисні насадження лінійного типу, площею не менше 0,1 гектара.

Нагадаємо, у Львові розгорівся скандал довкола 14 гектарів Замарстинівського лісу, які своїм розпорядженням голова Львівьскої ОДА Олег Синютка віддав під забудову під дачі АТОвцям.  Деталі Львівський портал описав тут.

Додамо, що офіційного коментаря з Львівьскої ОДА, за яким неодноразово звертався Львівський портал, нам досі не надали.

8 серпня, не одержавши ніякої відповіді від голови ЛОДА, Іван Бондарєв зареєстрував електронну петицію до Львівської обласної ради з проханням включити цей ліс до лісового фонду і зробити тут Львівський регіональний ландшафтний парк. Цю петицію вже підписали 162 громадян з тисячі необхідних для її обов’язкового розгляду депутатами Львівської обласної ради.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...