ОСТАННІ НОВИНИ

Перехрестя Личаківська-Мечникова. Завершення ремонту може затягнутися аж до жовтня?

|

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив про затягування відкриття перехрестя вулиць Личаківська-Мечникова. Про це він поінформував сьогодні, 10 серпня, під час брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу.

«Хід робіт йде по плану. Треба розуміти, що дорога, яка ремонтується, – верх цих робіт. А основне навантаження і те, що затримує, – підземні колектори. На вулиці Мечникова ми вже зробили новий колектор, від вулиці Некрасова до Личаківсьої залишається два старих колектора. Зараз маємо там також просідання хідника в одному місці… Також фахівці працюють над перевіркою цих колекторів, щоби побачити, де можливе підтікання…Якщо перевірка покаже, що інша частина старого колектора нормальна, то, можливо, прискоримо пуск трамваю з Личаківської на Мечникова. Це покаже дослідження», – розповів він.

Також Сергій Бабак розповів про те, що наразі точно невідомо, коли зможуть відкрити перехрестя.

«Тут є різні варіанти. Сьогодні завершиться дослідження, на наступного тижня буде ехо-локація підземних пустот, якщо побачимо, що все добре, то, відкриття Мечнікова можливе вже за два-три тижні, тобто до 1 вересня»,  – сказав він.

Серед інших варіантів, за його словами, – кінець вересня та початок жовтня.

Як пояснив Сергій Бабак, до жовтня відкриття може затягнутися у тому випадку, якщо експертні дослідження виявлять певні труднощі, яких поки не виявлено.

«Я маю надію, що до вересня ми таки пустимо вулицею Мечнікова трамвай», – висловив своє сподівання заступник мера.

Нагадаємо, сьогодні у львівській мерії повідомили про те, що ремонт Личаківської дещо затягуються, а на повне відкриття вулиці можна очікувати у вересня. Раніше планувалося, що ремонт вулиці Личаківської встигнуть завершити до кінця цього року.

Окрім цього, додамо, що відкриття перехрестя вулиць Личаківська-Мечникова також вкотре відтерміновують.

Фото: Zaxid.net

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...