ОСТАННІ НОВИНИ

Суд відмовився усунути з посади заступницю головного лікаря клінічної лікарні, яку спіймали на хабарі

|

Суд відмовився відсторонити від посади одного із заступників головного лікаря обласної клінічної лікарні, яку спіймали на хабарі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

На розгляді в Личаківському районному суді м. Львова перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням одного із заступників головного лікаря обласної клінічної лікарні за фактом отримання неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що згаданого медика було затримано 28 листопада 2016 року «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6 тис грн.

Процесуальним прокурором у провадженні 20 липня поточного року, подано клопотання про продовження строку відсторонення обвинуваченої від посади, оскільки остання, перебуваючи на посаді матиме можливість здійснювати протиправні дії, знищити чи підробити документи, які не були дослідженні у судовому засіданні та перешкоджати кримінальному провадженні шляхом незаконного впливу та тиску на свідків, про що стало відомо з їх показів.

Проте, суддею Личаківського районного суду м. Львова було відмовлено у задоволенні цього клопотання, мотивуючи це тим, що обставини, на які вказує прокурор відпали, а також на те, що обвинувачена знайшла іншу роботу і має намір шляхом переводу звільнитися із займаної посади.

У подальшому, з’ясовано, що обвинуваченою та її оточенням з метою залишитися на посаді заступника головного лікаря та уникнення кримінальної відповідальності, вживаються заходи щодо перешкоджання встановленню істини у кримінальному провадженні, шляхом впливу на свідків та шляхом подачі до суду неправдивої інформації про переведення на іншу посаду, у зв’язку з чим прокурором повторно подано до суду клопотання про відсторонення обвинуваченої від займаної посади.

Однак, незважаючи на наведені прокурором доводи 02.08.2017 суддею Личаківського районного суду м. Львова, повторно відмовлено у задоволенні вказаного клопотання.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...