ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові за хабар засудили спеціаліста міграційної служби

|

Головний спеціаліст районного відділу державної міграційної служби України вимагала та отримала хабар у розмірі п’ять тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили  прес-службі прокуратури у Львівській області.

28 липня Галицький районний суд міста Львова виніс вирок щодо головного спеціаліста одного із районних відділів державної міграційної служби України у Львівській області, за ч.3 ст.369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Нагадаємо, що у квітні минулого року жінка вимагала неправомірну вигоду у чоловіка, який звернувся до зазначеного відділу для отримання у терміновому порядку паспортів громадян України для себе, доньки та ще чотирьох осіб.

Наступного дня, охоча до легкої наживи громадянка, все ж отримала від вказаної особи 9 тисяч грривень грошових коштів, з яких 4 тисяч гривень – для оплати офіційних платежів, а 5 тисяч гривень – у якості неправомірної вигоди.

Обвинуваченій призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їй майна.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...