ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові демонтовано близько тисячі об'єктів реклами: через незаконне встановлення та протермінування

|

Із початку року у Львові демонтовано близько 1 тис. рекламоносіїв, з них вивісок алкоголю – 76. Зараз же демонтаж самовільно встановлених вивісок призупинений через постанову Львівського окружного адміністративного суду. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Так, з початку року працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» демонтували понад 700 зовнішніх рекламних конструкцій та понад 300 вивісок, які були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких уже вийшов і не був продовжений. Також з понад 100 вивісок зі словом «алкоголь»  працівники КП «Адміністративно-технічне управління» з 28 березня демонтували 76 вивісок, а також 6 рекламних конструкцій алкоголю за 38 адресами у Львові.

Проте 6 квітня 2017 року Львівський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про забезпечення позову у справі № 813/661/17, що унеможливило проведення демонтажів самовільно встановлених вивісок. Мерія ж подала апеляційну скаргу на цю постанову суду.

«Ми стежимо, щоб зовнішня реклама та вивіски у Львові розміщувалися на законних підставах. Єдиною підставою для встановлення  рекламної конструкції є її дозвіл, виданий виконавчим комітетом Львівської міської ради, або ж погоджений проект, якщо це вивіска. Конструкція, встановлена без належно оформлених документів, підлягає демонтажу.  Власник рекламної конструкції, оплативши витрати за демонтаж, транспортування та зберігання, може повернути демонтовану конструкцію. У разі повторного самовільного встановлення суб’єктом господарювання рекламного засобу за адресою, де він вже був демонтований силами комунального підприємства « Адміністративно-технічне управління», витрати на демонтаж, транспортування та зберігання такого рекламного засобу постійно відшкодовуються суб’єктом господарювання у п’ятикратному розмірі», – нагадують в КП «Адміністративно-технічне управління».

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології.

Фото: Новини Черкас

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...