ОСТАННІ НОВИНИ

Директор «Львівського радіоремонтного заводу» не вніс в декларацію автівку вартістю майже мільйон гривень

|

Директора ДП «Львівський радіоремонтний завод» судитимуть за невчасне повідомлення про придбаний автомобіль. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Західного регіону, передає Львівський портал.

Військовою прокуратурою Західного регіону України проведено вивчення додержання службовими особами державного підприємства «Львівський радіоремонтний завод» вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, у ході опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлено несвоєчасне повідомлення директором ДП «Львівський радіоремонтний завод» про суттєві зміни у майновому стані.

Установлено, що 13 травня 2017 року вказана посадова особа придбала автомобіль вартістю 950 тис грн.

У зв’язку з цим останній упродовж 10 діб мав повідомити НАЗК про суттєві зміни у майновому стані. Утім, повідомив про це тільки 29 липня поточного року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

31 липня 2017 року військовою прокуратурою регіону спільно з Управлінням захисту економіки у Львівській області Нацполіції України стосовно директора складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, який направлено до суду для розгляду по суті.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...