ОСТАННІ НОВИНИ

Патрульні дадуть львів’янам майстер-клас із самооборони та стресостійкості

|

2-4 серпня відбудеться спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та патрульної поліції Львова під назвою «Курс свідомих «Включайся!». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Тренінговий курс є продовженням спільної роботи патрульних та Львівської ОДА в сфері забезпечення особистої безпеки громадян та підвищення рівня свідомості молоді.

Програма тренінгу включатиме триденне навчання:

1 день: психологічні аспекти стресостійкості. Тренер – Наталія Мінєєва (незалежний тренер патрульної поліції від ОБСЄ, практичний психолог)

Розповість про природу стресу та як здобути стресостійкість в небезпечних ситуаціях. Проаналізуємо методи ефективної комунікації та наші внутрішні границі.

Місце проведення – Львівська обласна державна адміністрація (вул. Винниченка,18, каб. 412)

2 день: домедична підготовка (Василь Кашуба, громадська організація «Курси першої домедичної допомоги «САВ») Навчить як надавати першу медичну допомогу за допомогою підручних та сучасних допоміжних засобів порятунку. Практичне заняття складатиметься з допомоги при кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях та інших ситуаціях.

Місце проведення – Львівський обласний молодіжний центр (вул. Винниченка, 12)

3 день: ефективна самооборона (інспектори управління патрульної поліції)

Інструктори Патрульної поліції – Ольга Яремчук та Богданна Лефменко, навчать основам самооборони. Заняття складатиметься з теоретичної та практичної частини, адже нам необхідно розуміти коли і які застосовувати прийоми з самооборони.

Місце проведення – Зал вільної боротьби (вул. Клепарівська, 39а)

Фото: патрульна поліція

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...