Наші веслувальники здобули три комплекти нагород на Чемпіонаті Європи

|

Українські веслувальники у заключний день чемпіонату Європи в болгарському Пловдиві здобули три комплекти нагород. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Федерації каное України.

Зокрема наша двійка каноїстів Дмитро Янчук та Тарас Міщук стали бронзовими призерами на дистанції 500 м.

Після семирічної перерви українські байдарочники також на європейському п’єдесталі. Ігор Трунов з Южного та Іван Семикін з Обухова завоювали «бронзу» на дистанції 500 метрів.

Цікаво, що лідирували після половини дистанції, але суперникам краще дався фінішний відрізок. Це перша нагорода такого рівня в кар’єрі цих спортсменів.

Перше європейське «золото»-2017 принесли жінки. Полтавчанка Марія Кічасова та Анастасія Горлова зі Львова стали переможницями на дистанції 200 метрів. Це перша нагорода такого рангу в кар’єрі наших спортсменок та перша перемога жіночої байдарки із 2004 року.

Фото та відео:  Федерація каное України