ОСТАННІ НОВИНИ

Гройсман хоче поновити переговори з Ryanair

|

Очільник Уряду взявся за питання Ryanair та його співпрацю з Україною. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

«З метою вирішення ситуації провів спеціальну нараду з керівництвом Мініфрастурктури, Мінюсту, аеропорту “Бориспіль”, Асоціації “Аеропортів України”, Офісу залучення та підтримки інвестицій.

Ми прийняли спільне рішення з яким погодилися всі учасники наради.
✓ Перше, звернутися до НАБУ та Антимонопольний комітет Українищодо оцінки всього перебігу переговорного процесу за участі Мінінфраструктури і Міжнародний аеропорт “Бориспіль” щодо дотримання законодавства і умов конкуренції
✓ Друге, вирішили поновити переговорний процес з Ryanair, до якого долучити разом з Міністерство інфраструктури України і аеропортом «Бориспіль» директора UkraineInvest – Ukraine Investment Promotion Office Даніеля Білака.
✓ Третє, доручив Мінінфраструктури прискорити розробку Стратегії розвитку транспортної галузі в авіасегменті, включаючи розробку стратегії розвитку українських аеропортів, в тому числі із залученням лоукостів.

Всі наші зусилля мають бути зосередженні на тому, щоб наші громадяни мали всі умови для вільного пересування», – повідомив В. Гройсман.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...