ОСТАННІ НОВИНИ

Ще сімом бійцям-добровольцям Львівщини виплатять по три тисячі гривень

|

Сьогодні, 7 липня, під час засідання комісії з визнання бійців-добровольців АТО під керівництвом заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка ще 7 мешканців області визнано бійцями-добровольцями. Зауважимо, що станом на сьогодні 122 захисника з Львівщини визнано бійцями-добровольцями, інформує прес-служба облради.

Бійцям видадуть відповідні посвідчення та нададуть одноразову грошову допомогу в розмірі три  тисячі гривень.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада прийняла рішення, відповідно до якого бійців добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, визнають бійцями-добровольцями.

Реклама партнерів

Бійцем-добровольцем АТО згідно з встановленим Порядком може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів та брали безпосередню участь у бойових діях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...