ОСТАННІ НОВИНИ

Українців закликають долучитися до акції «Візьми собаку на роботу»

|

21 липня пройде всеукраїнська акція «Візьми собаку на роботу». Уже 5 рік поспіль щасливі власники собак працюватимуть з чотирилапим компаньйоном. Про це повідомляють організатори.

Кожен господар чотирилапого, зачиняючи вхідні двері щоранку, відчуває смуток розлуки зі своїм другом та знає, як віддано чекатиме улюблений собака його повернення додому. Однак, 21 липня все зміниться, адже кожен бажаючий зможе провести незабутній робочий день в компанії свого вірного мокроносого товариша, подарувавши йому безліч пригод та нових емоцій.

«Ми кожного дня святкуємо радість компаньйонства людини та собаки, – зазначає CEO компанії Вовк Ростислав, – головний офіс компанії вже давно дружній до собак і ми хочемо щоб хоча б раз на рік усі господарі чотирилапих спробували та зрозуміли, що собака на роботі – це не лише можливість весело провести час з улюбленцем, а й подарувати радість спілкування з собакою усім оточуючим!»

Реклама партнерів

Якщо ви плануєте долучитись до акції:

1.ознайомтесь з правилами участі та порадами ветеринарів, аби провести цей день безпечно та комфортно як для собаки так і для своїх співробітників;

2.заплануйте собі участь у розіграші цінних подарунків серед учасників Дня «Візьми собаку на роботу», деталі участі тут;

3.повідомте нам про ваші плани на участь, аби ми могли включити вас, ваше місто та назву компанії (де ви працюєте) на інтерактивну карту учасників по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...