ОСТАННІ НОВИНИ

Не трамваями єдиними. У Львові планують підняти вартість проїзду в маршрутках

|

У Львові проводять розрахунки щодо підняття вартості проїзду у міських маршрутках. Про це сьогодні, 23 червня, під час брифінгу повідомив в.о. керівника управління  транспорту Львівської міськради Олег Партика, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, наразі місто напрацьовує новий тариф.

«Сьогодні проводяться розрахунки щодо підняття вартості проїзду у маршрутках. Це клопіткий процес, оскільки у нас є декілька перевізників. Коли тариф буде розрахований, усіх повідомимо і це питання обговоримо з громадськістю»,  -заначив посадовець.

Водночас департаменту в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР зауважив,що на відміну від електротранспорту, ситуація з тарифами у маршрутках не є критичною.

«Тарифи на перевезення в маршрутках подаються відповідними перевізниками, але це не означає, що місто буде приймати ці розрахунки. Останній перегляд тарифів піднімалася у 2015 році. Місто розуміє, що в електротранспорті зараз проблема є, щодо маршрутних автобусів питання дискусійне і ще не на часі», – переконує він.

Нагадаємо, у Львові з серпня хочуть підняти тариф на проїзд у міських трамваях та тролейбусах до 4,50 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *