ОСТАННІ НОВИНИ

На розі Личаківської – Мечникова старовинну бруківку замінюють на бетонні трамвайні плити?

|

На вулиці Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Основні роботи зосередженні на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», цього тижня розпочали роботи із встановлення трамвайних плит. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Ремонт на вул. Личаківській триває. Основні роботи зараз зосередженні саме на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Також провели реконструкцію старого водопроводу, що на вул. Личаківська – Мечникова – Круп’ярська. Розриття загорнуто, засипано щебенем і піском. Цього тижня розпочали встановлювати трамвайні плити.

«На перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова були складні роботи. Зокрема, були проблеми з розкопкою грунту, був провал колектора, який ми замінили на новий. Усе це в комплексі затягло завершення ремонтних робіт на цій ділянці. Усі роботи на перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова плануємо завершити до середини липня та відновити рух громадського транспорту і трамваїв вулицею Мечникова.

Реклама партнерів

Цього тижня працівники підрядної організації ТзОВ «Онур» розпочали встановлювати трамвайні плити. Після чого розпочнеться монтаж трамвайної колії», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківська (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Триватимуть роботи 8 місяців. Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і, ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Фото: google.maps

Куди подінуть не використану бруківку із вулиці ичаківської, Львівський портал вирішив поцікавитися у «Львівавтодорі». Наразі очікуємо на відповідь.

У коментарі Львівському порталу у “Львівавтодорі”  запевнили, що бруківка із рогу вулиць Личаківської – Мечникова буде вимощена поверх трамвайних плит. Детальніше читайте згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.