ОСТАННІ НОВИНИ

В оселях львів’ян цього тижня мають з’явитися міні-сортувальні лінії

|

Цього тижня у Львові запровадять сортування сміття на чотири типи: органічні відходи, пластик, скло та мішані відходи. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

За його словами, мешканців закликатимуть сортувати відходи вдома і відповідно викидати їх у контейнери з відповідними наліпками.

«Ми зараз узгодимо вигляд наклейок: трошки є розбіжності щодо груп… Принципово буде чотири групи: органічні відходи, пластик, скло ат інші відходи. Будемо звертатися до населення з проханням вдома відсортовувати органічні відходи. Це те, що дає запах, те, що гниє. Тому що пластик, скло, ганчір’я, якщо залишиться у контейнерах, це псуватиме естетику міста, але це не смердить. Тому ми сьогодні проводимо нараду, замовляємо наліпки. Усі контейнери будуть промарковані», – повідомив він.

«Тоді ми будемо намагатись у межах обмеженого ліміту  у першу чергу вивозити органічні відходи», – додав С. Бабак.

Він також зазначив, що стартуватиме ця ініціатива цього тижня.

Водночас керівник юридичного відділу МБО «Екологія-Право-Людина» Ольга Мелень-Забрамна стурбована тим, яким чином це рішення буде виконуватись.

«Дуже правильно:сміття треба сортувати.. Але чи люди мають контейнери для органіки?? До, речі скільки продукує Львів сміття ніхто точно не знає…сміттєвози не важать… Вигідно говорити, що продукуємо 700 тонн, а ми маємо відповідь що 300 тонн…Сміття – гарний ресурс для відмивання грошей, коли немає обліку тонажу машин, кілометражу фур і т.д. Тому і перевірки постійні в ЛМР та всі заважають працювати», – вважає вона.

Раніше міський голова Львова анонсував сортування відходів у місті.

Фото: Україна без сміття

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...