ОСТАННІ НОВИНИ

Україна видала Франції затриманого у Львові турка, якого розшукували за фінансування тероризму

|

За сприяння прокуратури виконано рішення про екстрадицію громадянина Республіки Туреччина, якого звинувачують у фінансуванні тероризму. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

У сучасних умовах, пов’язаних зі збільшенням міграційних потоків між країнами, правопорушники нерідко використовують можливість виїзду за кордон з метою уникнення кримінальної відповідальності та покарання.

При встановленні таких осіб та їх затриманні здійснюється процедура екстрадиції, яка є комплексом процесуальних та організаційних заходів, що мають на меті забезпечення принципу невідворотності покарання і є впливовим чинником протидії злочинності.

Реклама партнерів

За результатами перевірки, проведеної прокуратурою Львівської області, 07.04.2017 Міністерством юстиції України прийнято рішення про видачу до Французької Республіки громадянина Республіки Туреччина із застосуванням спрощеного порядку.

Відтак, в перших числах червня поточного року останній вибув із Львівської установи виконання покарань №19 для передачі компетентним органам Французької Республіки.

Зазначимо, що 03.02.2017 у місті Львові працівники прикордонної служби затримали громадянина Республіки Туреччина, який розшукувався компетентними органами Французької Республіки для виконання вироку Апеляційного суду міста Парижу від 17.12.2013. При цьому, він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі за вчинення злочинів, пов’язаних із фінансуванням тероризму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.