ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська обласна рада з аукціону продала одне з приміщень фтизіатричної служби

|

Сьогодні, 8 червня, з аукціону було продано приміщення фтизіатричної служби на вулиці Лемківській, 24. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

За 417 метрів квадратних покупець сплатить Львівській обласній раді  5 млн. 583 тис. 960 грн. Виручені кошти буде скеровано на потреби медичної галузі.

«Як на мене – ціна адекватна. Процес – публічний і прозорий. Будь-хто міг взяти участь в аукціоні. ЗМІ, представники громадськості були в цьому приміщенні. Воно не перебуває в ідеальному стані, не знаходиться у центральній частині міста. На сьогодні поки що воно обтяжене судами, тому що, на жаль міська рада подала в суд. Я переконаний, що суди ми виграємо, проте сам факт впливав на процес», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Як відомо, Львівська обласна рада з метою ефективного управління комунальним майном ухвалила рішення продати на аукціоні три приміщення фтизіатричної служби. Відтак на вул. Лемківській вже продано. На черзі – приміщення на вул. Устияновича, 14.

Володимир Гірняк наголосив, що заявки на участь у відповідному аукціоні приймаються до п’ятниці 9 червня, а виручені кошти буде спрямовано на потреби обласної медицини. «До кінця тижня приймаються заявки на участь в аукціоні з продажу приміщення на вулиці Устияновича. Там стартова ціна становить близько 9 млн. грн.», – повідомив Володимир Гірняк.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...