ОСТАННІ НОВИНИ

Три вулиці Львова перекрили для руху транспорту

|

Сьогодні, 6 червня, у Львові на ремонт закрили три вулиці.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Так, 6 червня з 09.00 год. і до 21.00 год. 7 липня буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Ярославенка, 22. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Перекриття для руху транспортних засобів вул. Ярославенка, 22 зумовлене ремонтними роботами на магістральному каналізаційному колекторі. Роботи проводить ПП «Кантрансбуд».

Реклама партнерів

Також  з 10.00 год. 6 червня і до 18.00 год. 15 червня буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Кам’янецькій.

Перекриття руху транспортних засобів на вул. Кам’янецькій зумовлене будівництвом каналізаційного колектора. Роботи виконує ТзОВ «Торговий дім «Галпап».

Окрім цього, від вчора і до 20.00 год. 15 червня буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Богданівській (від вул. С. Гайдучка до вул. Кривчицька дорога).

Перекриття руху транспортних засобів на вул. Богданівській зумовлене проведенням дорожньо-ремонтних робіт. Роботи виконує ТзОВ «Онур».

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.