ОСТАННІ НОВИНИ

Козмовізія та супергерої: цього четверга у Львові стартує Дитячий форум видавців

|

Вже цього четверга, 1 червня, у Львівському палаці мистецтв розпочненться 10-й Дитячий форум «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність», який триватиме до 4 червня, передає кореспондент Львівського порталу.

Як розповідають організатори Дитячого Форуму, його основна мета показати, що читання це цікаво  і що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі необхідно вміти включити уяву.

За словами програмної директорки ГО «Форум видавців» Софії Челяк, весь Дитячий форум відбуватиметься у форматі великої гри «Козмовізія: супергерої та книжкова туманність». Саме у межах гри відбуватиметься понад 800 розважальних заходів у 11 просторах .

«Наша гра – це навчити дітей бути в гармонії. Програма гри така, що одну з Галактик заполонило сміття і вона є в небезпеці. Галакатика складається з 9 планет, де живуть істоти, які володіють певними вміннями івони борються зі сміттям, але, щоб подолати цю проблему потрібні людські діти, адже тільки вони мають вміння опановувати заразом 9 цих суперсил. Для цього їм потрібно відвідати 9 планет(тематичних просторів). І коли діти стануть супергероями вони відкриють почуття гармонії допомагати нашій планеті правильно розпоряджатися цим ресурсом. У всі заходи, які відбуватимуться в межах дитячого форуму закодовані в 9 суперсил,які потрібно пройти, аби дитина стала супергероєм», – зауважила вона.

Також як додає очільниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, цього року на форумі очікують декілька тисяч школярів.

«Як на мене Дитячий форкм – це  є популяризація дитячої книги і дитячого читання. Адже мало людей сьогодні цікавляться книгами. Дитячий Форум видавців – це можливість для дітей зацікавитись книгою більше. Ми хочемо, щоб якомога більше дітей завітало на форум. Наразі при школах працюють табори і це хороша можливість впродовж 1 та 2 червня дітям з їхніми педагогами відвідати цей захід. Ми плануємо, що на форум завітають декілька тисяч школярів міста Львова, які можуть прийти і взяти участь у цікавих подіях, які там будуть відбуватися. Оскільки, дитина не завжди може взяти участь в школі у якомусь майстер-класі з робототехніки чи програмування, а це є світ, де вони можуть себе повністю відкрити та краще пізнати світ», – розповіла вона.

Під  Дитячого форуму дітлахи зможуть відвідати вистави, змоделювати супергероя, долучитися до створення мультфільму з пластиліну, майстер-класів із гри на музичних інструментах, малювання, авторського розпису тканин, створення витинанок і графічних коміксів, взяти участь у спортивних змаганнях та інших заходах.

Детальніше з програмою заходів можна ознайомитись тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *