ОСТАННІ НОВИНИ

Під час Зелених свят на територію цвинтарів впускатимуть автомобілі

|

У Львові на свято Трійці (Зелені свята) буде дозволено заїзд на цвинтарі легкових авто з особами з обмеженими можливостями. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, в’їзд на території кладовищ автомобільним транспортом заборонено. Однак на Свято Трійці (Зелені свята), 4 і 5 червня, з 15.00 год. до 18.00 год. буде дозволений заїзд легкових автомобілів лише з особами з обмеженими можливостями.

«В’їзд на території кладовища автомобільним транспортом заборонений. Просимо пам’ятати про це, поважати один одного та не створювати незручностей відвідувачам і працівникам кладовищ.

Реклама партнерів

Однак, під час святкування свята Святої Трійці (Зелені свята), передбачається масове відвідування родинних поховань на кладовищах міста. Тому, 4 і 5 червня, з 15.00 год. до 18.00 год. буде дозволений заїзд легкових автомобілів з особами з обмеженими можливостями здоров’я та з особами похилого віку, які не здатні пересуватися самостійно і потребують перевезення їх на автомобільному транспорті для відвідування родинних поховань», – розповіли у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Фото: Inspired.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...