ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують впродовж двох тижнів пройти медичне обстеження просто неба

|

З 29 травня по 12 червня у спеціальних наметових містечках поряд з медичними закладами у кожному мікрорайоні міста львів’яни можуть отримати консультації спеціалістів, пройти медичне обстеження і навчитись надавати домедичну допомогу. Також три суботи поспіль біля міської дитячої лікарні чекають найменших пацієнтів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та кампанією «Здорове місто» проводить традиційну профілактичну акцію «Здорове місто», мета якої – зберегти і покращити здоров’я львів’ян, пояснюючи, що рання діагностика хвороби і своєчасне лікування запобігає смертельним ускладненням.

З 11.00 до 16.00 год. львів’ян консультуватимуть терапевт, кардіолог, ендокринолог, мамолог, сімейний лікар, педіатр та інші. Усі охочі зможуть пройти обстеження на мобільному флюорографі, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, перевірити зір, виміряти рівень глюкози в крові, пройти електрокардіографічне дослідження, УЗД молочних залоз, мамографію тощо. Під час акції мешканці також зможуть отримати друковані інформаційні матеріали щодо профілактики найбільш небезпечних недуг.

Медичні наметові містечка облаштують у 10 локаціях, зокрема й у віддалених куточках міста. Зокрема, акції відбуватимуться:

– 29 травня – на території 2-го поліклінічного відділення 1МКЛ (вул. Мазепи, 25);

– 30 травня – на території амбулаторії СМ 6МП (вул. Тр. Глинянський, 154);

– 31 травня – на території 3МП (вул. Повітряна, 99);

– 1 червня – на території амбулаторії сімейної медицини 5МКП (смт. Рудно);

– 2 червня – на території 2-го поліклінічного відділення 6МП, (м. Винники);

– 6 червня – на території амбулаторії СМ №1 3МКЛ (вул. Величковського);

– 7 червня – на території 6МП (вул. Медової Печери, 1);

– 8 червня – на території 4МП (пр. Червоної Калини, 68)

– 9 червня – на території 5МКП (вул. Виговського, 32)

– 12 червня – на території 2МП (вул. Симоненка, 4).

Також  три суботи поспіль – 27 травня, 3 та 10 червня з 09:00 до 13:00  на базі міської дитячої клінічної лікарні (вул. Орлика, 4) безкоштовно обстежуватимуть дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, скринінг слуху у новонароджених, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога, дерматолога, педіатра.

Фото: ЛМР

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...