ОСТАННІ НОВИНИ

Депутата Мостиської міськради оштрафували за хабарництво

|

Депутата Мостиської міськради оштрафували на 3400 гривень за хабарництво. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Городоцькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді Мостиським районним судом протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-7 КУпАП депутатом Мостиської міської ради.

Прокуратура в судовому засіданні довела, що вказаний обранець будучи депутатом Мостиської міської ради порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Так, він проголосував за прийняття рішення про виділення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі підприємства, будучи особисто його засновником.

За наслідками судового розгляду на вказаного депутата місцевої ради накладено штраф в сумі 3400 грн.

Зазначимо, що з початку року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено 125 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. На цей час за результатами розгляду частини з них до відповідальності притягнуто 58 посадовців та депутатів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...