Львів’янка Катерина Крива стала чемпіонкою Європи з карате

|

Львів’янка Катерина Крива стала чемпіонкою Європи з карате. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

6 травня 2017 року в м. Коцаелі (Туреччина) завершився 52-й чемпіонат Європи з карате, участь в якому взяли 1 147 спортсменів з 50 країн Старого Континенту.

В медальному командному заліку національна збірна команда України посіла 3 місце турнірної таблиці (1 місце – Туреччина, 2 місце – Італія) з доробком: дві золоті; срібна та дві бронзові нагороди.

Приємно констатувати, що 2 з 5 медалей особистих змагань, в т.ч. і одну «золоту», а також «золото» жіночої «стінки» вибороли каратисти Львівщини. Зокрема:

І місце (особисто), І місце (команда) – КРИВА Катерина -50 кг., тренер – Богдан І.О.;

І місце (команда) – МЯСТКОВСЬКА Анастасія, тренер – Нікулін А.В.;

ІІ місце – ГОРУНА Станіслав -75 кг., тренер – Нікулін А.В.

Важливо зазначити, що це перший чемпіонат Європи в якому каратисти змагались у статусі «олімпійців», оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорт включено до олімпійської родини й дебют якого на олімпійській арені відбудеться на Іграх Олімпіади 2020 року в Токіо.