ОСТАННІ НОВИНИ

«Let’s Do It, Ukraine!»: львів’ян запрошують долучитися до найбільшого прибирання в Україні

|

У суботу, 29 квітня, о 10.00 по всій території України відбудеться наймасштабніший соціально-екологічний захід «Let’s Do It, Ukraine!» («Зробимо Україну чистою разом») . У Львові прибиратимуть Снопківський парк та парк «Залізна Вода», а також організують екологічний фестиваль. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

ГО «Let’s Do It, Ukraine!» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки різних громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!». В рамках заходу пройде всеукраїнський фестиваль «ЧистоFest», наймасштабніше прибирання країни, круглі столи та інші заходи.

Організатори наголошують – в заходах беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, та пересічні громадяни. Торік ГО «Let’s Do It, Ukraine!» зібрали понад 700 000 учасників та понад 5000 локацій по всій країні. Цього року, кажуть організатори, заплановано 1 млн. учасників на 5000 локацій по всій території України.

У Львові мешканці міста вже завтра зможуть долучитися до прибирання Снопківського парку та парку «Залізна Вода» (збір волонтерів до прибирання парку «Залізна Вода» – о 9.45 біля парку (вул. Стуса, 14)) .

Після прибирання в рамках акції проведуть Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», який відбудеться о 14.00 в приміщенні Першої Львівської Медіатеки (вул. Мулярська, 2-а). У програмі фестивалю – лекції на екологічну тематику, показ короткометражних фільмів та інші.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...