ОСТАННІ НОВИНИ

Академію сухопутних військ відвідала делегація військових із Туреччини

|

Національну академію сухопутних військ відвідала делегація Командування сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки. Очолив делегацію особисто командувач Сухопутних військ ЗС Туреччини генерал армії Саліх Зекі Чолак. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

Окрім генерала армії Саліх Зекі Чолака, до складу делегації увійшли начальник управління поточних операцій, командування і контролю СВ ЗС Туреччини полковник Ерджан Ерол, командир групи підтримки підрозділів СВ ЗС Туреччини полковник Айдин Джіхан Узун, військовий аташе при Посольстві Турецької Республіки в Україні полковник Ташкин Онар, а також група помічників та перекладачів.

Зустрічали високого гостя голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Після представлення керівного складу Академії, її начальник генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив іноземних гостей з історією та сучасністю навчального закладу, специфікою підготовки в його стінах військових фахівців для ЗС України та окреслив найближчі перспективи діяльності вишу. Також він подякував командувачу СВ ЗС Туреччини за всебічну підтримку Українського війська та нові ініціативи турецького військового командування щодо її розширення.

«Перебування в нашій Академії високих гостей з Туреччини – це яскраве засвідчення уваги, що приділяється керівництвом України і Турецької Республіки практичним проблемам міжнародного співробітництва. Впевнений, що цей візит сприятиме подальшому розвитку контактів і співпраці в галузі підготовки кваліфікованих кадрів для потреб оборони України й Турецької Республіки», – підкреслив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Під час жвавого обговорення генерал армії Саліх Зекі Чолак поцікавився в української сторони про особливості вишколу офіцерів для Українського війська, зокрема про структуру підготовки воїнів, її напрями, співвідношення теоретичних та практичних складових, гендерні особливості тощо. Також командувач СВ ЗС Турецької Республіки розповів про плани щодо подальшого співробітництва між арміями двох країн. Це, насамперед, обмін досвідом в сфері військової освіти, можливості щодо курсової підготовки українських та турецьких офіцерів у вищих навчальних закладах обох країн, спільні заходи з підготовки українських й турецьких підрозділів, деякі аспекти консультативно-дорадчої та матеріально-технічної співпраці тощо.

У плану візиту на Львівщину, генерал армії Саліх Зекі Чолак разом із групою турецьких офіцерів відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, де ознайомиться із його можливостями та перебігом процесу підготовки українських підрозділів за участі іноземних військових інструкторів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.