ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський геріатричний пансіонат отримав міжнародну гуманітарну допомогу

|

У суботу, 22 квітня, Львівський геріатричний пансіонат отримав благодійну гуманітарну допомогу. Закладу передали 48 багатофункціональних ліжок та стільки ж відповідних спальних комплектів представники львівського Ротарі клубу, які отримали від своїх данських колег. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Департаменту соціального захисту населення ЛОДА.

«Ці ліжка повністю обладнані для потреб мешканців пансіонату. Деякі з них – з необхідними електронними функціями, аби полегшити цим людям життя. Загалом ми майже рік підтримуємо цей заклад, аби його мешканці і у поважному віці мали можливість жити повноцінним життям», – розповів Президент Львів Інтернешнл Ротарі клаб Ларс Вестб’єрг

У межах урочистої частини голова ОДА Олег Синютка і представники Ротарі клубу також висадили біля приміщення пансіонату ліріодендрон тюльпановий та поспілкувалися із мешканцями закладу.

Зазначимо, Ротарі клуб Львів Інтернешнл заснували 1 квітня 2016 року. На сьогодні цей клуб нараховує 40 учасників з 12 країн світу. Ідею створення нового міжнародного клубу мотивували бажанням українських та іноземних ротарійців мати англомовний клуб, в якому громадяни інших країн, що працюють та живуть у Львові, мали б можливість здійснювати свій внесок у добрі справи та підтримувати громаду Львівщини.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...