ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові представили перші результати роботи на новому принтері Брайля

|

У Львові презентували перші результати роботи на новому принтері Брайля – поетичну збірку Мар’яни Савки «Босоніжки для стоніжки» у двох форматах, доступних для сліпих дітей (braile, audio), а також «Словник медичної термінології» для незрячих студентів-медиків. Обидва видання надруковані на новому брайлівському принтері Everest V-4, придбаному МБФ «Давай допоможемо» за кошти небайдужих львів’ян і мешканців інших міст України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

«Початковий  тираж  видання збірки – 50  примірників. Цього достатньо, аби забезпечити  потребу  всіх  спецшкіл-інтернатів  для  сліпих  дітей, передати  збірку  в  кожну  обласну  універсальну наукову бібліотеку України, а також безпосередньо незрячій малечі додому. Аудіоверсія збірки виготовлялась в студії ресурсного центру ЛП, начитувала її безпосередньо автор», – зазначила керівник Ресурсного  центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка» Оксана Потимко.

За словами викладача Інституту медсестринства і лабораторної медицини ім.  А.  Крупінського  Олександри  Палагіцької, такий «Словник медичної термінології», надрукований шрифтом Брайля, є першим в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *