ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові поліцейські вилучили контрабанду елітного алкоголю на три мільйони гривень

|

У Львові вилучили контрабандного елітного алкоголю на три мільйони гривень Про це Львівському порталу повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Поліцейські встановили, що на території Західного регіону держави налагоджена система переміщення через митні пости Закарпатської, Волинської та Львівської областей подрібненими партіями елітних алкогольних напоїв, які у подальшому накопичуються та постачаються у всі регіони України.

Реклама партнерів

Так, великі партії алкогольних напоїв подрібнювали на маленькі, які у подальшому перевозилися через митний кордон держави. В результаті, у бюджет держави не надходять значні суми коштів у вигляді митних платежів та ПДВ.

Зберігалася контрабандна алкогольна продукція на так званих «перевалочних» базах, що знаходились у Львові. А вже звідти підакцизні товари постачались до Києва, Одеси, Харкова.

Під час проведення санкціонованих обшуків на складах працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції вилучили 5,3 тисячі пляшок немаркованих марками акцизного податку. Зокрема, віскі, ром, коньяк, горілка та інша елітна алкогольна продукція відомих марок.

Фото: поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...