ОСТАННІ НОВИНИ

На V «АГРОПОРТ Львів» з’їдуться 200 компаній зі 17 країн

|

Упродовж 27-29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбудеться Міжнародна агропромислова виставка та форум  «АГРОПОРТ Захід Львів 2017». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

У роботі форуму візьмуть участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, понад 200 компаній і майже 100 українських та закордонних експертів, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес.

Аудиторія відвідувачів заходу – Західна та Центральна Україна.

Реклама партнерів

«Основним завданням цього міжнародного форуму, у першу чергу, є інформаційне забезпечення наших аграріїв. Усі наші зусилля сьогодні спрямовані на те, щоб на теренах Західних областей прийшли знання, прийшли інновації, які сьогодні є надзвичайно важливими для наших аграріїв. Окрім іноземних делегацій , ми також очікуємо, що захід відвідає  Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий», – розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз.

Захід зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних  та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу  підприємств харчової промисловості  Львівської області.

У межах заходу на відкритому майданчику та в середині терміналу протягом трьох днів проходитиме виставка техніки та технологій з акцентом на західноукраїнських фермерів та аграріїв.

«Родзинкою ювілейного АГРОПОРТу у Львові стане Церемонія нагородження відкритою премією AGROPORT AWARDS,  у якій будуть відзначені кращі сільськогосподарські виробники та виробники харчової промисловості Львівщини. Це прекрасний стимул  і можливість показати тих, хто в сучасних умовах є гордістю країни і досвід яких може успішно застосовуватися», – підкреслив керівник проекту АГРОПОРТ Львів Дмитро Титаренко.

У перший день заходу проведуть Стратегічний форум «Інвестиційний клімат українського АПК», а другий  – відбудеться  за підтримки та участі FAO і його присвятять глобальним змінам клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України. У межах дискусій планується напрацювати консолідоване звернення до урядових органів щодо підтримки фермерства в умовах зміни клімату та створення умов для більш широкого впровадження органічного виробництва в Україні.

З огляду на той факт, що 2017 рік оголошений Міжнародним роком туризму, всі три дні на виставці будуть представлені кращі об’єкти туризму Львівщини, а також відбудеться круглий стіл : «Гастрономічна Львівщина: Міжгалузеве партнерство заради сталого розвитку», на якому обговорять перспективи розвитку «зеленого туризму», можливостей гастрономічного та етнічного туризму.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.