ОСТАННІ НОВИНИ

У Києві затримали екс-нардепа Мартиненка

|

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) погоджено повідомлення про підозру колишньому народному депутату України Мартиненку Миколі. Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, пердає кореспондент Львівського порталу.

«Досудовим розслідуванням установлено, що в період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (далі – ДП «СхідГЗК»), службових осіб «STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH» (далі – компанія STEUERMANN), а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком М.В. було вчинено розтрату коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн. дол. США шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП «СхідГЗК» через австрійську компанію-посередника STEUERMANN», – йдеться у повідомленні Холодницького.

За словами керівника САП, у подальшому вказані кошти, перераховано на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній «WARGRAVE TRADING LLP» та «DALLAS FUEL SA» керівниками та учасниками злочинної організації обернуто на власну користь.

Вручення повідомлення про підозру доручено здійснити детективам НАБУ.

На даний час Мартиненка затримано та доставлено до Національного антикорупційного бюро України для проведення процесуальних та слідчих дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.