ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде Хресна хода до Всесвітнього дня молоді

Євгенія Сінькова для Львівського порталу

|

У неділю, 9 квітня, відбудеться святкування Всесвітнього дня молоді, з нагоди якої пройде Хресна дорога. Хода розпочнеться о 14.30 від храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (просп. Червоної Калини, 70). Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Львівської міської ради.

«У Квітну неділю ми святкуємо День молоді. Запрошуємо всіх на нашу Хресну ходу і спільну молитву за те, щоб ми мали благословенний шлях. Ми пройдемо Хресною ходою у молитві та будемо просити, щоб Господь подарував нашим душам освячення і можливість дивитись на цей світ по-Божому, а це означає любити, бути мужніми, послідовними, стати на той шлях, яким є Христос», – зазначив отець Орест Фредина, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Хресна хода пройде за маршрутом: просп. Червоної Калини, 70 (храм Різдва Пресвятої Богородиці) – просп. Червоної Калини, 62 (розворот навпроти ТЦ «ВАМ») – просп. Червоної Калини (непарна сторона, додаткова смуга руху) – просп. Червоної Калини, 36-а (розворот навпроти ТЦ «Шувар») – просп. Червоної Калини (парна сторона, додаткова смуга руху) – просп. Червоної Калини, 70 (храм Різдва Пресвятої Богородиці). За маршрутом ходи ситуативно перекриють рух транспорту.

Захід триватиме до 17.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *