ОСТАННІ НОВИНИ

У Дрогобичі відбудеться Великодній карнавал

|

У Дрогобичі 18 квітня відбудеться Великодній карнавал. Отож мешканців та гостей міста запрошують відвідати фестиваль «Велика Гаївка». Про це Львівському порталу повідомили організатори.

Святкова феєрія на п’яти майданчиках в центрі міста розпочнеться о 14.00 год.

Гості фестивалю матимуть нагоду зарядитися позитивом від виступів музичних формації, розмалюватись у великодню символіку, брати участь у численних майстер-класах, долучитися до інтерактивних театральних дійств чи просто зануритись у свято. А вже о 16.00 год. всі гості фестивалю, взявшись за руки, затанцюють кривий танець довжиною в 5 км через усе місто до головної сцени фестивалю, що на Шпихлірі.

З 17.00 год. розпочнеться великий концерт, участь у якому візьмуть гурти: «Zapaska», «Ot Vinta» та «GrozovSka Band».

Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що його готуватимуть діти з Дрогобича спільно з дітьми з Авдіївки та Станиці Луганської, які гостюватимуть у місті два тижні. Для юних організаторів протягом двох тижнів працюватиме Школа лідерства та мистецтв в межах якої відбудуться: театральні та танцювальні майстер-класи, літературні та журналістські work-shop’и, кіно школа, лекції з культури та менеджменту, дискусійні клуби, тренінги з фотографії, живопису та іконопису.

Весь фестиваль «Велика Гаївка» відбувається, в першу чергу, для того, щоб об’єднати захід та схід України у спільному творенні мистецької платформи та комунікативного простору для молоді.

Фото: 112 Україна

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...