ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині запустили єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини

|

ТзОВ «СЕНТІО» запустило єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва, що включає в себе основонамотувальний  етап, безпосередньо етап ткання та унікальний для України етап ламінування тканин. До цього моменту такий вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із місця події.

«Мене дійсно вразило це підприємство, тому що це українське виробництво, українські інвестиції. Сьогодні легка промисловість дійсно зростає. Вражає саме відношення тих людей, які створили це підприємство, як вони розбираються у всіх деталях. Це унікальне виробництво, єдине в Україні. В них щодня збільшується кількість замовлень, і це дуже позитивно для нашої економіки», – ділиться враженнями від побаченого заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

Як відомо, компанія заснована у 2009 році у селі Яструбичі (Радехівський район Львівської області). Станом на березень 2017 року завершено реконструкцію приміщення призначеного для ткацького виробництва загальною площею 2182,1 м кв.

«Сьогодні у нас на Львівщині відновлюється виробництво тканини. Це символ відновлення України. Бо я переконаний, що там, де відновлюється виробництво, де працюють українські інвестиції, там буде незалежна Українська держава», – сказав голова ЛОДА Олег Синютка.

За словами співзасновника ТзОВ «СЕНТІО» Андрія Порецького, виробнича потужність підприємства становить близько 1500000 метрів тасьми та близько 100000 метрів тканини в місяць.

«Підприємство не постало за рік-два. Воно створювалось декілька років. І на цьому ми не плануємо зупинятись. В цьому році планується будівництво ще одно цеху, збільшення потужностей виробничих станків, тощо», – повідомив Андрій Порецький.

Варто додати, що зараз на підприємстві працює 31 людина, проте є можливість працевлаштувати ще 30 осіб.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *