ОСТАННІ НОВИНИ

Дорогу Львів – Радехів – Луцьк обіцяють таки відремонтувати цього року

|

На Львівщині цьогоріч обіцяють завершити капітальний ремонт дороги Львів – Радехів – Луцьк, ремонтні роботи якої розпочались ще у 2015 році. Про це повідомили ремонтники під час огляду ремонту дороги державного значення на відтинку від Львова до Кам’янки-Бузької та місті Радехів, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора, 69 кілометрів дороги стелять уже третій рік поспіль…

«Цю дорогу почали робити ще в 2015 році. Завершальний етап буде виконаний у 2017 році. Загальна протяжність дороги – 69 км, залишилось зробити ще 29 км (від Львова до Кам’янки-Буської). Середня вартість одного кілометра – 8 мільйонів гривень. Гроші на цю дорогу передбачаються від сплати митних платежів», –  розповів Руслан Кандибор.

На запитання журналістів, чому ремонтники працюють в дощ, чиновник відповів: «Зараз тут облаштовують бетонну основу і такі погодні умови, як дощ, на це не впливають».

Водночас голова ЛОДА Олег Синютка додав, що ремонтники дають гарантію, що ця дорога прослужить мінімум 10 років.

Як відомо, ревізія дороги відбувається у рамках візиту на Львівщину заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *