ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині розвідники відзначили першу річницю з дня створення військової частини

|

Особовий склад 49-го Окремого навчального розвідувального батальйону 184-го Навчального центру відсвяткував першу річницю з дня створення військової частини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії СВ.

Як зазначив командир батальйону підполковник Микола Панасюк: «Військова частина за короткий термін свого існування підготувала майже тисячу військовослужбовців контрактної військової служби та декілька сотень солдат строкової служби. Ми приймаємо виклики сьогодення та сучасності, відтак на базі нашого батальйону вперше в Україні почали готувати операторів безпілотних літальних апаратів».

На урочистих заходах понад 20 військовослужбовців-розвідників були нагородженні медалями за участь в антитерористичній операції на сході України. Також, найкращих солдат та офіцерів відзначили подяками, грамотами та цінними подарунками.

В свою чергу, заступник начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов зазначив, що у батальйоні служать досвідчені викладачі та інструктори, більшість з яких мають бойовий досвід. Відтак, за підсумками 2016 навчального року даний підрозділ був визнаним найкращим підрозділом у Навчальному центрі.

Опісля урочистої частини розвідників очікував святковий концерт від народного артиста України, золотого голосу Яворівщини, Василя Була, який побажав їм найшвидшої перемоги та щоб їхні знання їм були при нагоді лише під час військових навчань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *