ОСТАННІ НОВИНИ

Майбутні артилеристи організували благодійну акцію для дітей-сиріт

|

Впродовж декількох тижнів курсанти одного з навчальних курсів факультету ракетних військ і артилерії видового військового вишу за рахунок особистого часу організували благодійний збір дитячого одягу та іграшок для вихованців Львівського будинку дитини № 1 м. Львів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Національної академії СВ.

Втілювали у життя цю благочинну акцію майбутні офіцери, перебуваючи у звільненні за межами Академії, а також завдяки соціальним мережам та сайтам оголошень. В результаті вдалось назбирати чимало необхідних для малечі речей та іграшок.

Реклама партнерів

За словами одного з ініціаторів акції молодшого сержанта Максима Буяльського, допомагати діткам, які цього потребують найбільше – обов’язок кожного, хто вважає себе справжнім захисником Батьківщини.

«Діти – це майбутнє всієї нашої держави. Ми, як майбутні офіцери, чітко усвідомлюємо, що попіклуватись про нього необхідно вже сьогодні. Тож такими простими буденними вчинками намагаємось донести до цих маленьких українців, які, на жаль, не мають того, що є у більшості інших дітей, те, що навіть, не маючи батьків, вони не позбавлені турботи. На цьому ми не зупинятимемось, надалі допомагатимемо нашим підопічним і вже розмірковуємо про наступні схожі акції», – повідомив Максим Буяльський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.