ОСТАННІ НОВИНИ

У львівські лікарні знову передадуть ліжка із Німеччини

|

Сьогодні волонтери «Народної Самооборони» Львівщини передадуть чергову партію функціональних ліжок від німецького благодійного фонду «HOPE»  у львівські лікарні. Зокрема, допомогу повезуть у ОХМАТДИТ та його відділення  у Брюховичах, туберкульозний диспансер та інфекційну клініку. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Загалом, німецька сторона надала 300 ліжок із матрацами, їх комплектуючими. Левову частину уже розвезли по медичних закладах. Завтра ж розвантажуватимуть останні дві фури.

За приблизними підрахунками, закупівля такої кількості ліжок обійшлася б місту у майже 10 млн грн, тобто третину від усіх коштів, виділених із бюджету розвитку Львова на медицину. Натомість ліжка німецька сторона передає безкоштовно, а «Народна Самооборона» Львівщини забезпечує доставку та розмитнення завдяки фінансовій підтримки благодійників.

«Ми будемо розширювати нашу співпрацю, бо бачимо цілу мережу, команду людей, які готові самовіддано працювати. Без них ми б не змогли надати допомогу львівським лікарням», – говорить засновник допомоги «Hope we help children» Вольфган Понто.

Організація доставки ліжок у медзаклади – це лише однин із проектів, які «Народна Самооборона» реалізовує у рамках своєї гуманітарної програми медичного забезпечення Міжнародного допомогового Комітету, який утворили спільно із європейськими донорами, що готові надавати допомогу українцям.

«Ми починали із допомоги військовим. Але ситуація в країні така, що підтримки, потребують не тільки наші захисники та їхні сім’ї, а й багато-багато інших категорій населення. Ми знаємо, які фінансові труднощі є в медицині, але наші люди заслуговують на якісне лікування, обстеження, на комфортне перебування у медзакладах. Власне, тому ми і започаткували цілу програму із медичного забезпечення, яку впродовж трьох років вдається реалізовувати завдяки закордонних партнерам, представникам української діаспори, нашим волонтерам. Думаю, результати цих проектів показують, що спільними зусиллями і небайдужості можна досягнути багато. Тож плануємо розширювати горизонти нашої програми, аби змінювати ситуацію на краще», – коментує керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...