Львівський велосипедист Роман Гладиш – серед переможців міжнародних змагань у Бельгії

|

Учора, 19 березня, у місті Бенш (Бельгія) завершилися міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку. Львівський велосипедист Роман Гладиш опинився серед переможців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

У складі збірної команди України один з кращих велосипедистів-трековиків Львівщини Роман Гладиш (тренери Шаповалов В.Г., Каргут А.С.) посів І місце у гонці скретч (групова гонка на 15 км) та 6 місце у медісоні, 18 місце в гонці за очками. Ще одна представниця Львівщини Ганна Соловей посіла 5 місце в омніумі та 9 місце в груповій гонці (100 кіл за очками) й 11 місце у гонці скретч.

Одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Олег Канака і Олександр Кривич фінішували четвертими у медісоні – парній гонці на 30 км серед юніорів.

У гонці за очками Олег Канака посів 5 місце. Також 5 місце у юніорському скретчі посів і Олександр Кривич.