ОСТАННІ НОВИНИ

Академія Сухопутних військ визнана «Лідером вищої освіти України»

|

Національна академія сухопутних військ визнана однією з кращих освітніх установ за результатами авторитетних виставок вітчизняних та закордонних навчальних закладів. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

Днями у столиці України місті Києві завершилась VIII міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та V міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu», організаторами яких є Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу, зокрема з Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини та Китаю. Щоб презентувати свій навчальний заклад, вкотре долучились до цих заходів й офіцери та вихованці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Формат проведення виставок передбачає проведення науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів та інших заходів, які покликані продемонструвати різні навчальні заклади потенційним вступникам та експертам з питань освіти. Окрім того, практично всі дискусії та презентації відбуваються за участю провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Традиційно, в рамках проведення виставок відзначають переможців рейтингових виставкових конкурсів, із врученням Гран-Прі, медалей різного ґатунку, а також сертифікатів якості наукових публікацій відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних «Scopus».

Цього року Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного була нагороджена дипломом Гран-прі «Лідер вищої освіти України» та золотою медаллю в номінації «Компетентністний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *