ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині у підприємства забрали земельну ділянку за 13 мільйонів, яку воно орендувало у держави

|

За втручання органів прокуратури Львівської області земельна ділянка вартістю 13,5 млн грн повернеться до державної власності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Зокрема, рішенням господарського суду Львівської області від 14 березня 2017 задоволено позов Червоноградської місцевої прокуратури Львівської області поданого в інтересах держави про розірвання договору оренди земельної ділянки та вилучення її у відповідача.

Йдеться про земельну ділянку загальною площею 7,7863 га та нормативною грошовою оцінкою 13,5 млн грн, яку згідно укладеного в 2008 році договору оренди між Рава-Руською міською радою та ТзОВ «Ковчег Буд 2005» було передано останньому для будівництва та обслуговування логістичного комплексу.

Реклама партнерів

Однак, проведеним у 2016 актом обстеження орендованої землі встановлено, що на цій ділянці жодних робіт по будівництву не проводилось і не проводиться, в той же час орендна плата також не сплачується.

З огляду на це Червоноградською місцевою прокуратурою було вжито заходів представницького характеру з метою розірвання вказаного договору оренди та повернення цієї землі на користь Рава-Руської міської ради Жовківського району Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...