ОСТАННІ НОВИНИ

Дружина внесла за Насірова заставу

|

Сьогодні дружина Романа Насірова, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) внесла грошову заставу визначену ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року в розмірі 100 млн. грн. на спеціальний рахунок Солом’янського районного суду. Про це йдеться у повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

Дружина відстороненого керівника ДФС Романа Насірова внесла за нього заставу.

Нагадуємо, 7 березня 2017 року Солом’янський районний суд обрав Роману Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави 100 млн. грн., хоча Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просила встановити грошову заставу у розмірі 2 млрд. грн.

Реклама партнерів

На підозрюваного згідно ухвали суду покладено наступні обов’язки:

– прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою;

– носити електронний засіб контролю.

– не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду;

– повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

– утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні;

– здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

В випадку невиконання підозрюваним вищезазначених обов’язків прокурори САП клопотатимуть перед судом про обрання запобіжного заходу тримання під вартою.

Прокурорами-процесуальнимим керівниками надано доручення детективам НАБУ контролювати дотримання виконання процесуальних обов’язків Романом Насіровим.

У разі невиконання обов’язків заставодавцем, а також, якщо підозрюваний, будучи належним чином повідомлений, не з’явився за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду без поважних причин чи не повідомив про причини своєї неявки, або, якщо порушив інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов’язки, застава звертається в дохід держави та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України й використовується у порядку, встановленому законом для використання коштів судового збору.

Нагадаємо, за даними Спеціальної антикорупційної прокуратури, дії Насірова завдали державі збитків на суму 2 млрд гривень. 3 березня Кабінет Міністрів відсторонив від виконання обов’язків голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Насірова арештували на 60 діб з альтернативою внесення застави у 100 мільйонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...