ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть на благочинний «День сонця» для «особливих» діток.

|

Гуманітарний центр розвитку « У Світ Разом» та Благочинний фонд «Різні Люди» готують благодійний захід, під назвою «День сонця» із залученням «особливих» діток. Акція проходитиме з нагоди Міжнародного дня підтримки людини із синдромом Дауна, який відзначають 21 березня. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Львів’янам нагадують, що за належної підтримки, дітки з синдромом Дауна та аутизмом навчаються, працюють, реалізовують себе у музиці чи спорті на рівні з іншими.

«Хочемо донести до суспільства, що чужих та випадкових дітей немає, а вроджений синдром – це не хвороба, а певна особливість. «Особливі» дітки – це ті, у яких є майбутнє.

Вони обдаровані не менш, ніж звичайні діти. Звісно потрібно правильно розвивати та підкреслювати їх таланти… Маємо надію, що  в період Великого посту, Ваше серце буде небайдужим до людей з «особливим» сприйняттям світу, до їхніх потреб, навчання, лікування, корекції та адаптації у суспільство», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що цей Благочинний захід не являється просто концертно-розважальним. Головна мета – показати, що кожна дитина, в незалежності від своєї «особливості», має право вважати себе повноцінною особистістю у суспільстві – зазначено

Програма заходу:

  1. Презентація музичної моновистави «Пригоди Ромашки», за участю юних акторів, учнів «Школи театрального мистецтва «У світ разом» та діток з «особливими» потребами, які проходять корекцію навчання у нашому центрі. Сценарій та постановка Дани М;
  2. Музичне оформлення – особливий зірковий гість, «Фея українського музично-інструментального мистецтва» Іванна Митроган /електро-арфа/;
  3. Виступи друзів та педагогів нашого центру.

Дійство «День сонця» відбудеться 26 березня 2017 року о 12:30 у приміщенні Греко-католицької церкви Святої Євхаристії (Домініканський Собор) за адресою пл. Музейна, 1.

Усіх небайдужих запрошують до співпраці! Детальніше за телефонами: тел.: +38(098)314-64-68 та +38(067)670-83-06 (Гуманітарний Центр Розвитку «У Світ Разом»).

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...