ОСТАННІ НОВИНИ

Академію сухопутних військ відвідав новий командир ЗС Канади

|

Начальник Національної академії сухопутних військ зустрівся із новим командиром Об’єднаної оперативної групи Збройних сил Канади. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

Днями у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась зустріч начальника вишу генерал-лейтенанта Павла Ткачука та нового командира Об’єднаної оперативної групи ЗС Канади підполковником Марком Любінецькі.

Реклама партнерів

У заході взяв участь і колишній командир групи Вейн Нівен та представники ЗС Канади головні сержанти Джеймс Сміт та Роберт Кларк.

Під час розмови з іноземними гостями генерал-лейтенант Павло Ткачук висловив слова щирої подяки канадським військовослужбовцям за їхній значний внесок у підготовку підрозділів Українського війська.

« Вже впродовж кількох років наші канадські партнери допомагають нам у вишколі підрозділів, які прибувають у Міжнародний центр миротворчості та безпеки для відновлення боєздатності та проходження навчань під керівництвом іноземних інструкторів. Переконаний, що взаємний обмін практичним та бойовим досвідом є корисним для обох сторін», – наголосив він.

Окрім цього, генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив канадських військовослужбовців із історією Академії, її структурою та особливістю підготовки офіцерських кадрів для ЗС України.

Під час перебування у виші іноземні гості також ознайомилися із навчально-матеріальною базою Академії, відвідавши провідні кафедри та музей.

А наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін пам’ятними сувенірами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.