Українська діаспора у США подарувала курсантам сучасний безпілотник

|

Українська діаспора у США надала для підготовки офіцерів в Національній академії сухопутних військ сучасний безпілотник. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

Безпілотний літальний апарат для потреб курсантів видового військового вишу придбаний на кошти Громадської організації «Інформаційний центр «Істина»», священнослужителів та парафіян церкви Святого Йосипа Обручника, священнослужителів та парафіян церкви святого Андрія, які діють у американському місті Чикаго.

Насамперед, він стане у пригоді для вишколу майбутніх командирів підрозділів наземної артилерії й артилерійської розвідки, а також вихованців навчального закладу інших спеціальностей.

Вже зараз, за допомогою цього БПЛА, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ вчаться здійснювати розвідку противника з повітря цьогорічні випускники факультету ракетних військ і артилерії.

Окрему подяку особовий склад Академії висловлює мешканцям міста Чикаго Буськам Петру і Євгенії, Івану і Оксані Дем’янцям, Анні Ляшко, Михайлу Грабовецькому, Ігорю Трояну та Галині Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.